Stowarzyszenia i przedszkola

PAR_Banner_KitasundVereine_3_party-cuda-PL

Zniżka dla przedszkoli, klubów i instytucji socjalnych

Prawie nikt z nas nie przechodzi przez życie codzienne bez wsparcia innych. Jest tak wiele pomocy na różne sposoby! Rano zabieramy nasze dzieci do przedszkola lub szkoły, aby mogły być otoczone troskliwą opieką i dalej kształcone. Po południu idziemy do klubów sportowych, które również dbają o wsparcie naszych podopiecznych! Bez tego wsparcia nie byłoby możliwe codzienne życie wielu dorosłych tak jak jest!

Ale nie tylko nasze dzieci, ale także my, nasi rodzice, dziadkowie, przyjaciele i znajomi jesteśmy często uzależnieni od pomocy instytucji społecznych, na przykład w opiece nad osobami starszymi lub chorymi!

DZIĘKUJEMY!

We wszystkich tych instytucjach są powody do świętowania, czy to urodziny, przyjęcie z okazji Halloween, impreza karnawałowa dla dzieci lub po prostu wspólna letnia impreza! Aby zapewnić dobrą atmosferę na każdej imprezie, odpowiednia dekoracja jest niezbędna! A ponieważ chcemy podziękować wszystkim instytucjom społecznym, dajemy przedszkolom, szkołom, klubom, organizacjom pomocowym, domom dzieci i innym instytucjom społecznym 10% zniżki na ich zakup w Party-cuda.pl.

W ten sposób otrzymujesz 10% zniżki

  • Załóż tutaj konto na party-cuda.pl
  • Po rejestracji wyślij nam e-mail z krótkim tekstem i nagłówkiem na adres: vereinsrabatt@party.de.
  • W ciągu kilku godzin zniżka zostanie aktywowana dla Ciebie i Twojego klubu
Ostatnio oglądane
Rechnung