O nas

PAR_Banner_Uber-uns_pl

"Imprezujemy!"

Od 2020 roku współpracujemy z wieloma międzynarodowymi dostawcami i stale poszerzamy nasz asortyment, aby zaoferować naszym klientom najlepsze wsparcie dla ich imprez. W całej Europie codziennie dostarczamy tysiącom klientów artykuły na przyjęcia, kostiumy i wszystko inne, co należy do naprawdę udanej uroczystości.

Ciężko pracujemy, aby ulepszyć naszą stronę internetową i usługi dla naszych klientów w Polsce, aby spełnić ich wysokie oczekiwania i oczywiście, aby pomóc w organizacji niezapomnianych przyjęć. Niezależnie od tego, czy chodzi o przyjęcie urodzinowe dziecka, narodziny nowego członka rodziny, wesela, przyjęcia kostiumowe, czy święta, mamy na każdą okazję dekoracje i wiele więcej!

Dlaczego warto robić zakupy w Party-cuda?

Nasza ogromna oferta

Kolorowe przyjęcia urodzinowe dla dzieci lub bajkowe wesela marzeń w delikatnych pastelowych kolorach - w naszym asortymencie mamy odpowiednie akcesoria na każdą okazję. Od praktycznych naczyń jednorazowych po magiczne dekoracje do ciast i stylowe wiszące dekoracje - gospodarze znajdą tu wszystko, czego potrzebują do udanej uroczystości.

Nasz stale rosnący asortyment ponad 70.000 artykułów imprezowych i kostiumów oferuje wszystko, czego potrzebujesz na urodziny, imprezy tematyczne, karnawałowe i sezonowe okazje. Oprócz stylowych, prostych artykułów imprezowych dla wielbicieli klasycznej elegancji, również miłośnicy znanych seriali i filmów znajdą tu coś dla siebie. Oferujemy szeroki wybór popularnych produktów licencjonowanych. W szczególności postacie Disneya lub bohaterowie Marvela nie powinny zabraknąć na żadnej imprezie.

Nasi klienci są dla nas ważni!

Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby zawsze inspirować naszych klientów najnowszymi trendami. Aby zawsze móc zagwarantować najnowocześniejszy asortyment, szukamy nowości na targach i w ścisłej współpracy z naszymi dostawcami. Oferujemy szeroki i zróżnicowany asortyment wysokiej jakości produktów dla osób prywatnych, dużych firm i planistów imprez, aby nie tylko małe przyjęcie w ogrodzie, ale także duże uroczystości stały się niezapomnianym wydarzeniem.

Nasz dział obsługi klienta jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące zamówień, wysyłki i zwrotów. Chcemy współpracować z naszymi klientami i oferować możliwie najlepsze porady we wszystkich pytaniach i innych sprawach. Oczywiście, zawsze jesteśmy wdzięczni za konstruktywne Opinie.

Dodatkowo na naszej stronie na Facebooku zamieszczamy wiele inspiracji i pomocnych wskazówek dla wszystkich zainteresowanych czytelników. Oprócz wspaniałych instrukcji rzemiosła, przydatnych wskazówek dotyczących produktów i nadchodzących imprez, nasi klienci otrzymują ekscytujące pomysły, które sprawią, że ich uroczystości będą niezapomniane.

Obecnie pracujemy nad rozszerzeniem naszej obecności w różnych mediach (Pinterest, Instagram, blog, itp.) - więc zaglądajcie do nas regularnie.

Nasze cele

Jako młoda firma stawiamy sobie za cel stworzenie wyjątkowego doświadczenia zakupowego dzięki wszechstronnemu asortymentowi imprezowemu i doskonałej obsłudze! Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Z tego też powodu nieustannie pracujemy nad sobą i doskonalenie się.

Ostatnio oglądane
Rechnung